עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

נולדתי בקיבוץ דתי, להורים יוצאי גרמניה, שקראו לי אסנת כי נולדתי קרוב לפרשת "מקץ", ששם מוזכרת אסנת, אשת יוסף. כל ההקדמה הזו מובאת כדי להסביר, ששמי נהגה בA, כפי שקבע אבן שושן.....ובכל מקרה, מגיל קטן נקראתי אסי, ונעים מאד להכיר.
יש באמתחתי תארים אקדמיים, עסקתי בעבודות מעניינות, אבל חיי באמריקה העמידו את האימהות במרכז מעייניי. אני אמא לשתי בנות, נשים צעירות, ולבן מתבגר, ונשואה כ-30 שנה לאביהם היקר. לפני חמש שנים חזרתי לגור בישראל לאחר עשרים ואחת שנים בהן חייתי בארה''ב, ומאז אני חיה בזוגיות ובאמהות מפוצלת בין היבשות. את כל הסיפורים שמאחורי התקציר , סיפורי נשיות, אמהות, הגירה ועוד , אני משתפת בבלוג הזה. החיים הוגשו לי בסוג של בופה, טעימות מהמון מצבים והתנסויות, ומעל כל אלה אני בוחרת לחייך אל החיים ואיתם, ומקווה שגם אתכם. להתראות.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
נושאים

חזרה לאור

22/02/2017 14:11
Assi Berman Dayan
לחזור לעצמי
הביניבשתיות שאבה אותי למערבולת רגשות. במשך חמש וחצי שנים אנחנו בתוך תהליך שמקבל טוויסטים ועיקולי דרך משלו. בנוסף לתזזיתיות הקיימת בי, אני נסחפת אחרי הנסיעות, הביקורים, משיכות היד של החיים. כבר כמה חודשים שנדמתי, שאיבדתי את קולי בתוך המציאות ההזויה שמסביב. בין המציאות האישית שלי, שכאמור שזורה בפגישות שנמדדות בשעון חול שזולג את רגעינו הספורים ומתרוקן כשמגיע זמן פרידה, ובין העולם שמסביב, שמשמיע קולות המחרישים את המיות הלב ואת שפיות השכל.אני מנערת מחדש את האבק שמכסה לי את היכולות, ומאמצת דברים שאמר לי אלמוני בזכות האנרגיות ,שהצלחתי לשדר למרות כיבוי- הנפש שלי באותו הבוקר. חוזרת אל המילים, כמו מפלסת דרכי במחוזות שעברו שטפון שמחק את השבילים. אחרי שמתכרבלים במערה מסתנוורים מהאור, ולכן גם חוששים מהיציאה המחודשת. אז אני מצטיידת במשקפיים מסננות קרניים, אוספת את מילותיי ונעטפת בהן כמו בצעיף מלטף ונעים. חוזרת לאוויר ולאור.


רות.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: